Google’dan ucuz uçak bileti

Gezginleri Google Trips uygulamasıyla kendine çeken Google, şimdi de ucuz uçak biletleriyle ilgili hizmetini kullanıma sundu.

Google’ın Maps servisi gelişerek gezmeyi sevenlerin birçok ihtiyacına cevap verir duruma geldi. Ek uygulamarla gelişen Google Maps’in uçak biletleri konusunda vereceği hizmet ucuz uçak bileti bulma noktasında fazlasıyla yardımcı olacak gibi görünüyor. Google Maps’in en önemli ek uygulamalarından biri olan Google Trips gezginler için plan yapmayı kolaylaştırarak otellerin fiyatlarını, açılış-kapanış saatlerini, konumlarını ve iletişim bilgilerini basitçe kullanıcıya sunmakta.

GOOGLE FLIGHT İLE UÇAK BİLETİ

Google’ın yeni hizmeti Google Flight uçak biletleri ve uçak bileti fiyatları hakkında büyük kolaylık sağlacak. Google Flight; adından da anlaşılacağı üzere uçuşların saatlerini ve rotalarını gösteriyor. Son gelen güncellemeyle bilet fiyatlarını da göstererek farklı firmalarla karşılaştırma yapmayı sağlayacak olan uygulama, yapay zekanın da yardımıyla en uygun bileti bulma kounusunda yol gösterecek.