Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Olympos Vadi Houses

Müsait Odalar

---
pansiyon
Olimpos
Antalya

Olympos Vadi Houses’a Hoş Geldiniz!

Olympos Vadi Houses, doğanın huzur verici atmosferiyle çevrili, eşsiz bir konaklama deneyimi sunan Antalya’nın cenneti Olimpos’ta bulunmaktadır. 15 odasıyla ve toplamda 55 kişilik konaklama kapasitesiyle misafirlerine konforlu bir konaklama sunan otelimiz, her zevke ve ihtiyaca uygun geniş ve ferah yaşam alanları sunmaktadır. Her odada temizlik hizmeti, geniş balkon, kablosuz internet, klima, su ısıtıcı, duş ve tuvalet, havlu, makyaj aynası, saç kurutma makinesi, rahat yataklar gibi birçok olanak bulunmaktadır. Misafirlerimizin rahatı ve konforu için özenle düşünülen bu özellikler, unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır.

DOĞANIN KUCAĞINDA HUZURLU BİR TATİL
Olympos Vadi Houses, yeni konseptinde, tecrübeli ve işine tutkuyla bağlı bir kadro ile hizmet veriyor. Misafirlerimizin memnuniyeti ve konforu için en iyisini sunmak adına çalışıyoruz. Sizleri Olimpos’un incisi olan otelimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

OLİMPOS’UN ETKİNLİK DOLU DÜNYASI
Olimpos Vadi Otel, sizi sıradan bir tatilden çıkarıp, unutulmaz bir deneyime davet ediyor! Burada, tatiliniz boyunca sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve keyifli aktivitelere katılmak için sayısız fırsatınız var.

Olympos Vadi Houses’ta konaklayan dostlarımız; doğa yürüyüşü, dalış ve şnorkelle yüzme gibi macera dolu çeşitli aktivitelere katılabilirler. Ayrıca, Yanartaş’ın sönmeyen ateşlerine düzenlenen gezilere katılabilir, jiple safari ve Olimpos sahilinden kalkan yat turlarına iştirak edebilir.

Olympos Vadi Houses’a gelen misafirler tekne turu, rafting, dalış, Yanartaş turu, kanyon turu, kano turu, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı gibi günübirlik aktivitelere katılabilir; Olimpos’un eşsiz güzelliğinde Akdeniz’in masmavi koylarını özel gulet teknelerle keşfedebilir..

OLİMPOS’UN TARİHÇESİ

Olympos antik çağlardan beri jeopolitik konumu nedeniyle her dönem önemli bir şehir konumunda olup; milattan önce 100 yıl civarlarında Yunanların şehir devletlerinden biri olan Likya’da 3 oydan fazla hakka sahip şehirler arasında yeralmıştır.

Kaynaklara göre, Olympos geliştiği bir dönemde korsanların eline geçmiş, Romalılar korsanlardan teizleyerek şehri ele geçirmiştir. Bu dönemden sonra Olympos, uzun bir süre Roma İmparatorluğu idaresinde yer almıştır.

Olympos antik şehri bir kanal  şehri olup Olimpos Deresi’ne akan pek çok irili ufaklı su kanalları mevcuttur. Olympos şehri derenin her iki yakasına kurulmuş olup, gemilerin doğal liman özelliğine sahip derenin içlerine kadar yanaştığı rivayet edilmektedir.

Olympos Vadi Houses prensipleri

Tesis Özellikleri Olympos Vadi Houses

 • Döviz Alım/Satım
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Televizyon
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

Olympos Vadi Houses

Olympos Vadi Houses Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi