Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Eskibeyaz

Müsait Odalar

---
pansiyon
Olimpos

Eskibeyaz .. Olimpos’ta yeşillikler arasında güzel bir bahçede kurulan Eskibeyaz tatil evi, ahşap bungalowlarda klimalı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Eskibeyaz’a adımınızı attığınız ilk andan itibaren otantik bahçesi ve farklı ortamıyla, sizlere bambaşka duygular yaşatacak.

Tüm bungalovlarında bahçeye açılan verandaları ve özel banyo-WC’leri olup; günün 24 saati sıcak su vardır.

Birbirinden bağımsız 8 adet bungalowdan oluşan Eskibeyaz; 2, 3 ve 4 kişilik odalarda konaklama imkanı sunmaktadır.

Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı, Klimalı odaları, ücretsiz otoparkı, havaalanı servisiyle işletme, samimi güleryüzlü hizmetiyle müşterilerinin rahatını ve konforunu gözetir.

Orman kokusu ve kuş sesleri arasında güne yörenin kendine özgü peynir, zeytin, domates, biber, salatalık, bal ve reçel içeren mükemmel bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Arzu eden misafirlere omlet ve meyve de sunulmaktadır. Akşam yemeğinde Akdeniz mutfağının en lezzetli yemekleri servis edilmektedir.

Tarihi Olympos antik kentine 2 buçuk kilometre mesafede bulunan Eskibeyaz; Antalya’ya 85 km., Antalya Havalimanı ise 95 kilometre mesafededir.

Hayvan dostu işletmede sevimli kedi merakı, köpek şapşallığı, kelebek sarhoşluğu ve insan miskinliğinin salkım söğüt gölgesindeki kardeşliğine şahit olacaksınız. Burada tavus kuşu tüyü topraktan çıkar ve civarın en çakır keyif çiftçisi marifetiyle, değerli sakinleri için, itina ile derlenir.

Şehrin kaotik yapısından, stresinden, gürültüsünden bunalan doğa sever tatilcilere ilaç gibi gelecektir.

eski_beyaz00

Güzel bir tatil için
Mutlu bir tatil ve huzur dolu dinlenme için en önemli unsur derin sessizlik ve serinliktir. Eskibeyaz’ın misafirlerini etrafı çam ağaçlarıyla çevrili yeşillikler ve kuş sesleri arasında farklı duygular bekliyor..
Bahçesinde özenle yetiştirilen çiçekler ve çocuklar için sevimli evcil hayvanlar misafirlerine renkli anlar yaşatacak.

Olimpos’ta iklim
Mayıs ayı başından Ekim ayı sonuna kadar denize girmenin mümkün olduğu Akdeniz’in en güzel sahili Olimpos’ta kışları yağışlı ve nemli, yazları kurak ve sıcaktır.

Antik şehir
Sit alanı olarak koruma altında bulunan Olympos’ta arkeolojik kazılar halen devam etmekte olup; Olympos antik şehri tarih ve kültür meraklıları için unutulmaz bilgiler içermektedir.

Size göre
Doğanın içinde mükemmel bir tatil için Eskibeyaz tam size göre.. İşletmede konaklayan misafirlerin mutlu bir tatil yapmaları için bölgede yapılan aktivite ve etkinliklere katılmaları mümkündür.

Eskibeyaz prensipleri

Tesis Özellikleri Eskibeyaz

 • Araç Servisi
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

eskibeyaz

Eskibeyaz Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi