Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Bayrams

Müsait Odalar

---
pansiyon
4 yıldız
Olimpos
Olimpos/Kumluca/Antalya, Türkiye

Bayrams ile Olimpos’ta harika bir tatile ne dersiniz? Günün yorgunluğunu Bayrams Barda soğuk alkollü veya alkolsüz içeceklerle atın.

Bayrams Barımız hem içki hem de güler yüzlü insanlar bakımından çok zengindir. Dans edin, eğlenin; kendinizi ertesi güne hazırlayın!

İnternet
E-postanızı kontrol etmek mi istiyorsunuz? Bayrams da internet bağlantılı iki bilgisayar emrinize amadedir.

Uluslararası Telefon Görüşmeleri
Annenizi, babanızı, arkadaşlarınızı, sevgilinizi arayıp tatilinizi uzatacağınızı söylemek için kontürlü telefonumuzdan yararlanabilirsiniz. Telefonda uzun konuşmayı sevenler, geri aramalar için bir hattımız daha mevcuttur.

Kasa
Her odamız için ayrı kilitli kasamız vardır. Sahile inmeden önce değerli eşyalarınızı bize emanet edebilir, gönül rahatlığıyla yüzüp eğlenebilirsiniz.

Ödemeler
Olympos’ta nakit para çekebileceğiniz banka veya bankamatik bulunmamaktadır. Banka ile ilgili işlemlerinizi Antalya, Kemer veya Kumluca’da yapabilirsiniz. Bayrams a ödemelerinizi kredi kartı, döviz, seyahat çekleri veya nakit türk lirası ile yapabilirsiniz. Pansiyonumuzda kaldığınız süre boyunca yaptığınız tüm ekstra harcamalarınızı (öğle yemeği, içecekler, vs.) ayrılırken ödeyebilirsiniz. Gün dahilinde nakit ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Çamaşır Servisi
Çamaşırlarınız 1 günde yıkanıp size geri teslim edilir.

Kütüphane
Canınız birdenbire kitap okumak istedi fakat yanınıza hiç kitap almadınız veya yanınızdaki kitabı bitirdiniz ve bir yenisini istiyorsunuz… İşletmede tam size göre küçük bir kütüphanemiz var! Okuduğunuz kitabı bir yenisiyle değiş tokuş edebilir veya kütüphaneden (bahçe dışına çıkarmamak kaydıyla) bir kitap ödünç alabilirsiniz.

İnsanlarla tanışın veya oyunlar oynayın!
Rahat çardaklarımızda oturup dünyanın farklı köşelerinden gelen değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Satranç, kağıt, tavla oynayabilir, televizyon odamızda film izleyebilirsiniz. Dalmak isteyenlere şnorkel ve gözlük de temin ediyoruz.

Bayrams prensipleri

Tesiste çocuk ağırlanamaz. Odalarda ilave yatak için yer yoktur.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tesis Özellikleri Bayrams

Misafir Yorumları (0 yorum)

Lütfen buraya SSS yazınız
Bayrams

Bayrams Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

  • İş
  • Çiftler
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Tek Kişi