Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Can Baba Pansiyon

Müsait Odalar

Hiç oda bulunamadı
---
pansiyon
Olimpos
olimpos antalya

Can Baba Pansiyon. Türkiye’nin en huzurlu otantik tatil bölgesi Olimpos’ta doğayla iç içe yer alan konaklama imkanı sunan Can Baba Pansiyon, siz değerli tatilci dostlarımızı misafir ediyor.

Can Baba Pansiyon, portakal ağaçlarının arasında asma dallarının gölgesinde, açık yüzme havuzu ile konuklarını bekliyor.

Tüm Odaları klimalı olan Can Baba Bungalov Otel’de odalara özel banyo ve duşlar bulunmakta olup, tesiste 24 saat sıcak su imkanı vardır.

Misafirlerimiz her sabah yöresel ürünlerden oluşan organik, lezzetli zengin bir açık büfe kahvaltı ile güne merhaba der.

Yarım pansiyon statüsünde hizmet veren Can Baba Pansiyon’da akşam yemekleri soğuk mezeler de dahil olmak

üzere Akdeniz mutfağının doğal ürünlerinden oluşan yemeklerimiz açık büfe olarak siz değerli misafirlerimize servis edilir.

Gününü tesislerde geçirmek isteyen konuklarımız tesislerimizin restoran ve bar bölümünden gün boyu hizmet alabilirler. Her akşam tesislerimizin bahçe içerisinde, ateş yakılarak etrafında canlı müzik ve eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir.

Can Baba Pansiyon’da konaklayan tatilci dostlarımız arzu etmeleri halinde Çıralı Yanartaş gezisi, Kekova ve Olimpos koylarına günü birlik tekne turu gezilerine katılabilirler. Tesisimiz Antalya Havalimanı’na 100 km, Antalya Konyaaltı ilçesine 85 km, Kemer’e 39 km mesafededir.

Can Baba Pansiyon

Olimpos’ta nereleri gezebilirsiniz?
Can Baba’da konaklayan misafirlerimiz tarihi Olympos Antik şehrini gezebilir, tarihi Likya Yolu’nda yürüyüş yapabilirsiniz.
Misafirlerimiz  tarih, doğa ve denizin tadını keyifle çıkarabilir, bölgede bulunan Tahtalı Dağı’nın zirvesine teleferikle doyumsuz bir yolculuk yapabilirsiniz.  Olimpos ve Adrasan arasında kalan sahil şeridine düzenlenen günübirlik tekne turlarıyla yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Olimpos’ta nereleri gezebilirsiniz?
Can Baba’da konaklayan misafirlerimiz tarihi Olympos Antik şehrini gezebilir, tarihi Likya Yolu’nda yürüyüş yapabilirsiniz.
Misafirlerimiz  tarih, doğa ve denizin tadını keyifle çıkarabilir, bölgede bulunan Tahtalı Dağı’nın zirvesine teleferikle

doyumsuz bir yolculuk yapabilirsiniz.  Olimpos ve Adrasan arasında kalan sahil şeridine düzenlenen günübirlik tekne turlarıyla yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Likya medeniyetinin en önemli liman kenti tarihi Phaselis antik şehrini gezebilirsiniz.

Asılardır hiç sönmeyen mitolojik Yanartaş’ı (Chimera) gezebilirsiniz
Karayolu ile Olimpos tatil bölgesine yaklaşık 20 km mesafede bulunan Yanartaş’a akşamları düzenlenen turlarla gezebilirsiniz. Olimpos-Çıralı sahilinden yaklaşık 700 m. mesafede bulunan doğa harikası Yanartaş, deniz seviyesinden 250 m yüksekliktedir.

Can Baba Pansiyon prensipleri

Tesis Özellikleri Can Baba Pansiyon

 • Araç Servisi
 • Döviz Alım/Satım
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Televizyon
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

Can Baba Pansiyon

Can Baba Pansiyon Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi