Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Divasa Hotel

Müsait Odalar

---
Otel
Olimpos
Divasa Hotel Yazır

Antik Olimpos Harabeleri ve Akdeniz sahiline yalnızca 15 dakikalık yürüme mesafesindeki huzurlu bir vadide yer alan Divasa Pansiyon, özel banyolu ahşap kulübelerde yarım pansiyon konaklama olanağı sunmaktadır.

Kulübeler güneşlenme terası ve hintkamışından, üstü kapalı salon alanı içeren renkli bir bahçede yer almaktadır. Divasa’nın restoranında kahvaltı ve akşam yemeği için, Türk lezzetleri ile uluslararası yemekler servis edilmektedir.

Konuklar pansiyonun iyi donanımlı kütüphanesinden aldıkları bir kitap eşliğinde dinlenebilir. Alternatif olarak, konuklar ortak alanlarda bulunan ücretsiz Wi-Fi bağlantısından faydalanabilir. Divasa’nın bahçe barında gün boyunca kokteyller ve aperitifler servis edilmektedir.

Pansiyon Divasa, Kumluca ilçesine araçla 30 dakika uzaklıktadır. Antalya 80 km mesafededir ve pansiyonun yakınlarında ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Divasa Hotel prensipleri

Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 6 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. Bebek karyolası kullanılıyorsa bir adet 2 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. Odada ilave yatak için yer yoktur. Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi: 1.
Evcil hayvan girebilir. İlave ücrete tabi değildir.

Tesis Özellikleri Divasa Hotel

Misafir Yorumları (0 yorum)

Lütfen buraya SSS yazınız
divasa_ana

Divasa Hotel Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

  • İş
  • Çiftler
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Tek Kişi