Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Çavuşoğlu Poseidon

Müsait Odalar

---
Olimpos
Olympos, Kilise Yaka Mevkii, 07350 Yazır Köyü/Kumluca/Kumluca/Antalya, Türkiye

Bahçe içinde, etrafı ormanlarla çevrili Çavuşoğlu Poseidon Pansiyon, lezzetli yemekleriyle, doğanın içinde tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimizi konuk etmekten onur duyar. Olimpos’ta mükemmel bir tatile ne dersiniz?

Olympos Milli Parkı’nın kenarında, yemyeşil çam ağaçlarının kokusuyla, Akdeniz’in en güzel sahilinde huzurlu bir tatil sizleri bekliyor. Çavuşoğlu Poseidon’da ormanın huzur veren dinginliği, kuş seslerinin senfonisiyle uyanırsınız her sabah.. Otantik tatil bölgesine uyumlu inşa edilmiş Çavuşoğlu Poseidon’da her şey konukların hoş vakit geçirebileceği, dinlenebileceği şekilde düşünülmüştür.

Aile işletmesinde, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetleriyle sevdiklerinizle, dostlarınızla keyif dolu bir tatil yapabilirsiniz. Denize 2 km mesafede bulunan Çavuşoğlu Poseidon Pansiyon, Toros Dağları’nın eteğinde 1500 metrekarelik alan üzerinde hizmet vermektedir.

Çiçeklerle donatılmış bahçesinde, çocukların güvenle oyunlar oynayabileceği şekilde tasarlanan Çavuşoğlu Poseidon’da kafeterya ve restaurant hizmeti bulunmaktadır.

Poseidon gecelerinde bahçesinde yakılan ateşin başında nostaljik müzik tınılarınıneşliğinde gökyüzündeki yıldızların dansına şahit olursunuz.. Tatilden beklediğiniz, huzur, sessizlik, mutluluk, stresli yaşamdan uzak, arzu edenler için doyasıya eğlenebilecekleri yakın merkezleri çevresinde barındıran Çavuşoğlu Poseidon, uygun fiyatlı konaklama imkanıyla sizleri bekliyor.

cavusoglu poseidon

Olimpos’ta neler yapabilirsiniz?
Çavuşoğlu Poseidon’da  kalan misafirlerimiz Likya medeniyetine ev sahipliği yapmış antik Olympos şehrini gezebilirler. Yaklaşık 500 km’lik tarihi Likya Yolu’nun yakın parkurlarında yürüyüş yapabilirler.
avuşoğlu Poseidon’un değerli misafirleri tarih, doğa ve denizin tadını doyasıya çıkarabilir, asılardır hiç sönmeyen mitolojik Yanartaş’ı (Chimera) gezebilirler. Ayrıca bölgede bulunan Tahtalı Dağı’nın zirvesine teleferikle doyumsuz bir yolculuk yapabilir; arzu ederseniz Olimpos ve Adrasan sahil şeridine düzenlenen günübirlik tekne turlarıyla keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz Likya medeniyetinin en önemli liman kenti olan antik Phaselis şehrini gezebilirler.

Olympos’un  kısa tarihçesi

Likya medeniyetinin Phaselis’ten sonra ikinci önemli liman kenti Olympos ismini 16 km. kuzeydeki Torosların batı uzantılarından olan Tahtalı Dağı’ndan alır. Olympos eski dönemde Uladağ anlamına gelmektedir.

Kesin kuruluş tarihi bilinmeyen Olympos’ta M.Ö.167-168 yıllarında basılan Likya Birlik sikkelerinde adı geçmektedir.

Likya Birliği’nde üç oy hakkına sahip 6 şehirden biri olan Olympos, Birlikğin doğusunu temsil etmiştir. Antik Olympos şehrinden günümüze kadar ayakta kalan kalıntılarının çoğu orman içindedir.

Çavuşoğlu Poseidon prensipleri

Tesis Özellikleri Çavuşoğlu Poseidon

 • Araç Servisi
 • Döviz Alım/Satım
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

Çavşoğlu Poseidon

Çavuşoğlu Poseidon Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi