Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Şaban Pansiyon

Müsait Odalar

---
Ağaç Ev
Olimpos
olimpos kumluca

Olimpos pansiyonları arasında yer alan Şaban Pansiyon verdiği profesyonel hizmetleri ile sizleri doğanın en huzurlu ortamında tüm yorgunluğunuzu atarken, tarihin derinliklerinde seyahat edeceksiniz.

Etkisinden uzun bir dönem çıkamayacağınız harika bir doğa kokusu ile portakal ağaçlarının üzerine kurulu ağaç evlerde doğayla iç içe, huzur dolu çok özel bir tatil ortamı yaşayacaksınız.

Bahçeli Olimpos Pansiyonları içinden , elma, limon, portakal ağaçlarından meyveler koparıp yerken, böyle doğal bir ortamda dilediğiniz kadar dolaşarak yılın tüm stresini bırakmış olacaksınız.

Kurguları ve dizaynı gereği size sıradanlığın ötesinde bir ortam sunan Şaban Pansiyon, nefis bir deniz havası ve portakal ağaçlarının arasında size harika bir doğa hayatı sunmaktadır. Pansiyonumuzun şirin yapısı, tarihi dokusu ve eşsiz doğa manzarasının birbirine uyumu ile kelimelerle ifade edilemeyecek bir tatil, sizleri Olimpos ’ta bekliyor.

Saban Pansiyon Treehouses 1990 yılında falliyete başlamış olup 10 dönüm arazi üzerine kuruludur. Odaların ve ağaç evlerin yarısı portakal bahçesi içersinde, diğer kalan kesimde ormanla içiçe bulunmaktadır. Bahçemiz oldukça geniş olmakla beraber müşterilerimizin rahat etmesi için içerisinde kamelyalar hamaklar mevcuttur.

İşletmemizde 50 adet Bungalow tipi oda (içerisinde banyo, WC ve klima bulunan) , 25 adet Ağaç Ev (içerisinde banyo, WC ve klima bulunmayan) bulunmaktadır. Odalarımızın tamamı ahşap yapıda olup betonlaşma bulunmamaktadır.

Pansiyonumuz yılın her ayı açıktır ve başta Türkiye olmak üzere Avustralya, Yeni Zellanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Almanya olmak üzere pansiyonumuza dünyanın her ülkesinden müşterilerimiz gelmektedir. Pansiyonumuz insanlarla tanışmak, eğlenmek için çok iyi bir alternatif tatil yeridir. Olimpos dünyanın her yerinden insan topluluğunun bulunduğu otellerden ve betonlaşmadan sıkılan müşterilerimiz için en ideal tatil yeridir.

Şaban Pansiyon prensipleri

Rezervasyon Koşulları: Rezervasyon işlemlerinin yapıldığı gün, konaklama ücretinin tamamı kredi kartı ile tahsil edilir. Rezervasyon işlemlerinin kesinleşmesi için, ödeme işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan rezervasyonlar, kesin rezervasyon sayılmaz. Oda fiyat hesaplaması veya kredi kartı tahsilatında herhangi yanlışlık olduğu takdir de otelimiz işlemlerin düzeltilmesi için misafirler ile temasa geçer. İptal Şartları Misafir rezervasyonu iptal etmek istediği takdir de önceden bildirmelidir. İptal dönemleri ve şartları giriş günü baz alınarak aşağıda belirtilmiştir. Eğer iptal talebi misafirin giriş gününden 30 gün önce yapılırsa; misafire ; tahsil edilen toplam kalış tutarının tamamı iade edilir. Eğer iptal talebi misafirin giriş gününden önce 30 gün ile 15 gün aralığında ise; misafir tahsil edilen toplam kalış tutarının % 50’ sini iptal ücreti olarak ödemeyi kabul eder. Eğer iptal talebi misafirin giriş gününden önceki 15 gün içerisinde yapılırsa; misafir, tahsil edilen tutarın % 100’nü iptal ücreti olarak ödemeyi kabul eder. Rezervasyonunu iptal ettirmediği halde giriş yapmayan misafir aynı şekilde tahsil edilen tutarın % 100’nü iptal ücreti olarak ödemeyi kabul eder.
Tesis her yaştan çocuklara açıktır.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tesis Özellikleri Şaban Pansiyon

 • Araç Servisi
 • Çamaşırhane
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Televizyon
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

saban_ana

Şaban Pansiyon Olimpos

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi