Olimpos Pansiyonları Online RezervasyonOlimpos Pansiyonları Online Rezervasyon

Hera Hotel

Müsait Odalar

Hiç oda bulunamadı
---
Otel
Çıralı

Çıralı tatil bölgesinin en gözde, en muhteşem konaklama yerlerinden Hera Hotel, kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi büyülüyor.

8500 metrekarelik alanda konukları için en ince ayrıntısına kadar tasarlanan Hera Hotel, adeta cennetten bir köşe..

Hera Hotel, odalar arası mesafesi, ferah oda içi genişliği , çiçeklerle ağaçlarla bezenmiş eşsiz bahçesi, hayalleri süsleyen yüzme havuzu ve denize sadece 120 metrelik yakınlığı ile Çıralı’nın en etkileyici oteli konumundadır.

Bir aile işletmesi olarak butik otel konseptinde hizmet veren Hera Hotel, peyzajıyla, havuzuyla, lüks bungalow evleriyle, özel alanlarıyla kendinizi yeniden keşfedeceksiniz..

Hera Hotel

Hera Hotel

Muhteşem bir tatil konforu

İşletmenin her bir köşesi, güzel ve huzurlu bir tatili düşleyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Hera Hotel; konuklarına unutulmaz bir tatil imkanı sunabilmek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, güleryüzlü ve deneyimli personeliyle en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Bungalow evler
İşletmede 14 adet bungalow ev bulunmakta olup; bungalowların planları bir diğerinin aynısıdır. Genel olarak hepsi Standart Bungalow Villa olarak geçmektedir. Bungalow evler yaklaşık 48 metrekarelik alanda, 4 metreyi aşan tavan yüksekliği ile ferah bir konaklama imkanı sunuyor.

Her bir bungalow’da en fazla 4 kişinin konaklayabildiği tesiste huzur ön planda tutuluyor.

Hera Hotel, Bungalow Evleri

Hera Hotel, Bungalow Evleri

Çıralı nerede?
Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan Çıralı, Kemer-Kumluca yolundan denize doğru 8 km mesafededir.

Çıralı, güneşi, denizi, tarihi ve doğa güzellikleriyle tatilcilerin cazibe merkezi olmuştur..Çıralı’nın güneyinde Olympos antik kenti, kuzey batısında mitolojik Yanartaş (Chimera) bulunmaktadır.

Akdeniz’in en temiz sahillerine sahip Çıralı’da sahil uzunluğu yaklaşık 3200 metre olup; genişliği 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren hafif bir eğimle yükselmektedir.

Çıralı-Olimpos sahilinin her iki tarafı kayalıklarla sınırlanmıştır. Sahil genel olarak ince taneli, yüksek kaliteli kum yapısına sahip olup; yer yer çakıl taş özellikliğine de sahiptir.

Çarpık yapılaşmanın olmadığı Çıralı, bölgenin en güzel tatil merkezidir.

Çıralı, tarihi ve doğal güzelliği ile geliştirilen yasal statülerle koruma altına alınmıştır. Çıralı, her mevsim farklı güzellikleriyle yılın 12 ayında gezilip, görülmesi gereken özel bir tatil mekanıdır.

Çıralı’da ne yapılır?

Olympos Antik Şehri

Çıralı sahilinden 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulununan Olympos Antik Şehri tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor. Helenistik dönemde Likyalılar tarafından kurulan Olympos şehri bir süre korsanların eğemenliğinde hüküm sürmüş daha sonra Roma komutanı Isouricus tarafından kurtarılmıştır. Bu dönemde zengin bir liman şehrine dönüşen Olympos antik şehrinden günümüze tiyatro, antik mezar, köprü, hamam, tapınak, agora ve akrapol gibi önemli dokular kalmıştır.

Yanartaş (Chimera)

Çıralı’dan 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan mitolojik Yanartaş, dünya üzerinde eşine az rastlayabileceğiniz bir doğa harikasıdır. Yerin altında sıkışmış metan gazı, yerkabuğunun çatlaklarından sızarak milyonlarca yıldır yanmaktadır. Mitolojik pek çok efsaneye konu olan Yanartaş (Chimera) rivayete göre ağzından ateş püsküren Chimaira canavarı, kanatlı pegasus adlı atına binmiş Bellophontes tarafından burada öldürülmüştür. Bu efsaneye göre bugun kayalardan çıkan alevler Chimaira canavarının ağzından püsküren alevlerdir. Gündüz saatlerinde belirsiz olan Yanartaş’ı akşam saatlerinde ziyaret edilmesi tavsiye edilir. Muhteşem bi gün batımına burada şahit olabilrsiniz. Giderken yanınıza el feneri almayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Hera Hotel prensipleri

Tesis Özellikleri Hera Hotel

 • Araç Servisi
 • Çamaşırhane
 • Döviz Alım/Satım
 • Engelliler için kolaylıklar
 • Klima
 • Otopark
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Televizyon
 • Wireless
 • Yarım Pansiyon

Misafir Yorumları (0 yorum)

Hera Hotel

Hera Hotel Çıralı

Tesis hakkında genel değerlendirmeniz

Rezervasyon numarası

PIN kodu

Yorumunuzun Başlığı

Yorumunuz

Gezinizin türü neydi?

 • İş
 • Çiftler
 • Aile
 • Arkadaşlar
 • Tek Kişi